Krótko o nas


Jesteśmy na rynku metalowym od 1995 r. Od tego czasu wyraźnie poszerzyliśmy asortyment o liczne odbojnice i barierki techniczne. Sprawdź szczegóły oferty i dotychczasowe zrealizowane projekty!

Doświadczenie


Lubimy wyzwania! Chętnie podejmujemy się wykonywania nowych zadań. Dlatego każdego roku przerabiamy ponad 2 400 000 kg stali oraz zużywamy 5 150 000 m drutu spawalniczego! Dwadzieścia cztery lata w branży nauczyły nas, jak radzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi sytuacjami podczas procesu produkcji. Dzięki temu zamówienia zawsze realizujemy terminowo, a towar charakteryzuje się dokładnym wykonaniem. Przekłada się to na jego wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz odporność na rdzę i korozję.

Nowoczesny sprzęt


Dynamiczny rozwój firmy nie byłby możliwy, gdyby nie nowoczesny sprzęt. Dobrze to rozumiemy, dlatego nieustannie poszerzamy nasz park maszynowy o nowe urządzenia. Dzięki temu podejmujemy się realizacji wszystkich projektów, nawet tych wykonywanych na specjalne zamówienie. Takie zaplecze techniczne pozwala nam wyprodukować w krótkim czasie towar nawet dla dużych hurtowni.

Wykwalifikowana kadra


Nawet najlepszy sprzęt nie pomoże, jeśli nie będzie profesjonalisty, który go obsłuży. Dlatego zatrudniamy ludzi z odpowiednimi kwalifikacjami na dane stanowisko. Dzięki temu mamy pewność, że produkt spełni nasze rygorystyczne kryteria jakościowe. Pracujemy z fachowcami, przed którymi branża metalowa nie ma tajemnic. To wszystko sprawia, że dostarczamy klientom towar, który spełnia ich oczekiwania.

29 lat

Posiadamy 29 lat doświadczenia w branży metalowej.

2 400 000 kg

Tyle kilogramów stali przerabiamy rocznie.

5 150 000 m

Tyle metrów drutu spawalniczego zużywamy każdego roku.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami.