odbojnice regalowe4
odbojnice regalowe4 odbojnice regalowe3 odbojnice regalowe2 odbojnice regalowe5 odbojnice regalowe6 odbojnice regalowe1 odbojnice regalowe8 odbojnice regalowe9 odbojnice regalowe0 odbojnice regalowe7

Odbojnice regałowe- Prototypy


Na chwilę przed majówką gdzie wydawać by się mogło, że będzie spokojnie okazało się, że firmy nie zamierzają zwalniać, a rozwój i bezpieczeństwo jest nie ustannie na pierwszym miejscu. Przy okazji odnowienia magazynu klient zapragnął zabezpieczyć nogi regałów magazynowych, tym samym mając swiadomość iż są to nogi nie standardowe odezwał się do producenta odbojnic jakim jesteśmy celem zrobienia prototypu do zamówienia odbojnicy spełniającej jego oczekiwania.


Cieszymy się, że szybko udało nam się znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia i prototypy po wysłuchania oczekiwań klienta zopstały przełożone na papier w postaci projektu oraz ruszyły do produkcji.


Czekamy na wybór wersji gdyż wykoanne zostały dwa warianty: 

Sposób przygotowania przy zastosowaniu blachy gr. 5mm ze stali S235JR gat. I  zostały wypalone laserowo, wygięte, wyśrutowane celem przygotowania podłoża do malowania poczym pomalowane proszkowo.


Trwałóść i jakość na najwyższym poziomie tak jak klient oczekuje.


 

Kami Stal Partner

 


Jeśli potrzebujesz oferty cenowej zapraszamy do uzupełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego, korzystając z przycisku poniżej 

 

 

 

zapytaj o produkt.