Realizacje

realizacja odbojnice1

Odbojnice przemysłowe Kami Stal Partner

Klient: Raben Logistics 
Realizacja zamówienia dla Centrum Logistycznego Raben -  Szczegóły i zdjęcia wykonanej realizacji odbojnic dostępne po przejsciu do strony realizacji.
Postawione przed nami zadanie w obawie zamawiającego miało przyspożyć nam małych kłopotów jak się później okazało, nie potrzebnie.   
Kami Stal Partner  Sp. zo.o. Sp. k.
srutownik man 0

Śrutowanie powierzchni metalowych

Realizacje  śrutowania wykonane zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Szczegóły i zdjęcia wykonanych prac dostępne po przejsciu do strony realizacji.
Śrutowanie jako element przygotowania podłoża do malowania proszkowego- proces wzmacniania oraz oczyszczania powierzchni metalowych z rdzy, korozji, lakierów i farb.
Kami Stal Partner  Sp. zo.o. Sp. k.
felga alu0

Renowacja odnowienie felg samochodowych

Relizacje Zbiorcze
Każdy przyzna ze Auto mające ładne koła wygląda dużo lepiej niż stojący obok pojazd na stalówkach.  W Kami Stal Partner przygotowujemy i malujemy felgi samochodowe tak, aby wyglądały jak w dniu wyjechania z salonu. Kilka zdjęć załączonych w realizacji to tylko namiastka tego co oferujemy.
Kami Stal Partner  Sp. zo.o. Sp. k.  
spawanie konstrukcji stalowych0

Spawanie konstrukcji stalowych

Świadczymy kompleksowe usługi spawania konstrukcji stalowych. Spawamy konstrukcje ze stali wysokowytrzymałych metodą MAG. Wykonujemy elementy pod hale, elementy statków, transportery samochodowe, kosze, pojemniki itp.
producent samopoziomujacych koszy do podnosnika hds 0

Kosz samopoziomujący do podnośnika HDS

Klient: P.H.U. MDM
Firma P.H.U. MDM zajmująca się w głównej mierze pracami związanymi z energetyką stawia nacisk na bezpieczeństwo pracowników, a że bezpieczeństwo to podstawa firma szukając rozwiązania zwróciła sie do nas o pomoc. Szczegóły, zdjęcia oraz filmik po przejsciu dalej.
Kami Stal Partner  Sp. zo.o. Sp. k.