odbojnice regalowe2
odbojnice regalowe3 odbojnice regalowe4 odbojnice regalowe5 odbojnice regalowe2 odbojnice regalowe1 odbojnice regalowe6 odbojnice regalowe8 odbojnice regalowe7 odbojnice regalowe0

Odbojnice ochronne Regałowe


Na chwilę przed majówką mieliśmy zapytanie o wykoananie prototypów odbojnic regałowych pod konkretne zamówienie klienta odnośnie wymiarów, Prototypy zostały wykonane, klient dokonał wyboru zmienił kolor i wrócił do nas z zamówieniem, czego efektem była produkcja zabezpieczeń 156 szut odbojnic zabezpieczających nogi regałów magazynowych. Najważniejszym z zadań było spełnienie oczekiwań klienta co jaknajbardziej się udało na dowód czego wykonano powierzone zadanie, a odbojnice w krótce zostaną zamontowane przed klienta w jego nowym magazynie.


Cieszymy się, że szybko udało nam się znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia i prototypy po wysłuchania oczekiwań klienta zopstały przełożone na papier w postaci projektu oraz ruszyły do produkcji, z których to przeszliśmy do reazlizacji a odbojnice regałowe są już gotowe do montażu.


Sposób przygotowania przy zastosowaniu blachy gr. 5mm ze stali S235JR "gat. I"  zostały wypalone laserowo, wygięte, wyśrutowane celem przygotowania podłoża do malowania poczym pomalowane proszkowo.


Trwałóść i jakość odbojnic na najwyższym poziomie zgodnie z oczekiwaniami.


 

Kami Stal Partner

 


Jeśli potrzebujesz oferty cenowej zapraszamy do uzupełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego, korzystając z przycisku poniżej 

zapytaj o produkt.